You are currently viewing Podziękowania

Podziękowania

Szanowne Koleżanki, Koledzy, Przyjaciele, Mieszkańcy,

Wybory to okres największej weryfikacji naszych działań – radnych. To podsumowanie naszej czteroletniej pracy. Dziękuję za Wasze głosy, za wsparcie jakie otrzymałem w kampanii. Za słowa, że na mnie liczycie, że mamy jeszcze dużo do zrobienia – razem.

➡️Dziękuję szczególnie Rada Rodziców przy SP nr 52 w Warszawie, Wam członkom tego szacownego zespołu, którzy szczególnie wsparli mnie w tej kampanii.
Motywacją, inspiracją ale i gorzkim słowem, które działało otrzeźwiająco.
Cieszę się ze współpracy z Wami wszystkimi. Przynosi ona owoce. Już za parę tygodni nasze dzieci skorzystają odnowionego boiska i przykrycia pneumatycznego – balonu, a przecież to jeszcze nie koniec. Pomieszczenia dla szkoły przy ulicy Dalanowskiej są już u architekta, który zaplanował nowe sale. Już za parę tygodni nasze uczniowie skorzystają z odnowionego boiska i przykrycia pneumatycznego – balonu, a przecież to jeszcze nie koniec.

Cieszę się ze współpracy z Wami. Przynosi ona owoce. Nawet, gdy słyszę od Was gorzkie słowa. Są one mimo wszystko motywujące.

➡️Dziękuję szczególnie tym wszystkim moim bliskim, którzy swoim czasem mnie wsparli bezpośrednio w kampanii w roznoszeniu ulotek, czy klejeniu plakatów.
Za wyrozumiałość, że pewne sprawy muszę poczekać na „po wyborach”.

➡️Dzięki Wam wszystkim, wiem że wybór mnie na piątą kadencję to nie przypadek. To świadomy wybór Was, moich bliskich, znajomych, przyjaciół i wszystkich, którzy uwierzyli, że warto oddać na mnie swój głos.

Działamy dalej! Patrzymy w przyszłość, kolejne 5️⃣️ lat przed nami‼️

Jędrzej Kunowski – Twój Radny

Dodaj komentarz